روش های ثبت سفارش در سایت

راهنمای کلی درباره روشهای ثبت سفارش در سایت ویزای دبی Visafordubai.ir

راه های مخالف ثبت درخواست ویزای دبی :

  1. ثبت سفارش آنلاین در سایت
  2. ثبت درخواست مراجعه همکاران در محل شما
  3. ارسال مدارک به ایمیل واتس اپ و غیره …
  4. مراجعه حضوری (در حال حاضر انجام نمی شود)

ثبت سفارش آنلاین ویزای دبی :

این روش سریع ترین – آسان ترین و ارزانترین راه برای ثبت سفارش ویزا برای دبی می باشد .

برای ثبت سفارش اینترنتی ویزا وارد صفحه اول سایت ویزای دبی یا صفحه ثبت سفارش سایت شده ، سپس نوع ویزای خورد را که در حال حاضر در سایت ویزای دبی امکان ثبت سفارش 5 نوع ویزای :

10 روزه عادی

10 روزه فوری

30 روزه عادی

30 روزه فوری

30 روزه مولتی

60 روزه سینگل

را انتخاب نمائید و با وارد کردن مشخصات مسافران و آپلود مدارک و پرداخت هزینه سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن ثبت می شود .

توجه داشته باشید که روند صدور ویزا در هر یک از مراحل ( ثبت سفارش – انجام سفارش – صدور ویزا ) برای شما به پیامک ارسال خواهد شد .همچنین امکان پیگیری از طریق بخش پیگیری سایت و یا تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل و واتس اپ برای کابران گرامی سایت در هر لحظه وجود دارد .

ثبت سفارش مراجعه همکاران سایت Visafordubai در محل شما :

برای ثبت درخواست ثبت سفارش همکاران به محل مورد نظر شما از صفحه اول سایت و یا قسمت ثبت سفارش در محل می بایستی گزینه ثبت درخواست ویزا در محل را انتخاب نموده سپس از مرحله بعدی می بایستی نام درخواست دهنده و تعداد و نام مسافران را وارد .

سپس در مرحله بعدی می بایستی آدرس دقیق پستی – شماره موبایل و شماره ثابت خود را وارد نمائید . در این مرحله می بایستی تاریخ و ساعت مورد نظر شما برای مراجعه همکاران ویزای دبی برای دریافت مدارک (گرفتن عکس از مدارک) و ارائه قرار داده را انتخاب نمائید .

در مرحله بعدی شما می توانید برا پرداخت هزینه ویزا پرداخت آنلاین و یا پرداخت در محل با کارت های بانکی بوسیله دستگاه کارت خوان را انتخاب نمائید .

پس از ثبت درخواست همکاران به صورت حضوری به محل انتخاب شده شما مراجعه کرده و عکس از مدارک شما تهیه کرده و ویزا پس از صدور برای شما به همین آدرس ارسال خواهد شد .

در این روش مبلغ 100 هزار تومان که کل هزینه سفارش افزوده خواهد شد .

ثبت درخواست بوسیله واتس اپ و یا ایمیل و … :

در این روش مسافران می بایستی اسکن مدارک خود را بوسیه ایمیل یا واتس اپ و یا پیام رسان های دیگر برای کارشناسان سایت ارسال نمائید .

کارشناسان ویزای دبی پس از بررسی مدارک و تایید آنها شماره حساب بانکی (حساب – کارت – شبا) و یا بنا به درخواست مسافر لینک پرداخت فاکتور (جهت پرداخت آنلاین) با کارت های بانکی ارسال می نمایند .

پس از پرداخت مبلغ سفارش ویزای دبی شما انجام شده و پس از صدور به ایمیل – واتس اپ و یا … فایل ویزا ارسال خواهد شد .

ثبت درخواست با مراجعه حضوری به دفتر ویزای دبی

با توجه به اینکه تمامی خدمات سایت به صورت آنلاین می باشد تا اطلاع ثانوی امکان ثبن درخواست با مراجعه حضوری در دفتر Visafordubai.ir وجود ندارد .

دکمه بازگشت به بالا