سیاست حریم خصوصی

ویزا برای دبی ( Visafordubai.ir ) خود را در رابطه با حفظ حریم خصوصی کاربران خود و همین‌طور امنیت اطلاعات آن‌ها مسئول می‌داند. مشابه همه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های آنلاین، Visafordubai.ir نیز برای ارائه خدمات به کاربران خود، نیازمند به دریافت اطلاعاتی ازآن‌ها می‌باشد که این اطلاعات در طول فرآیند ثبت سفارش و همین‌طور ارسال اطلاعات در مرکز پیام، در وب‌ سایت‌ Visafordubai.ir ثبت می‌شود.

با توجه به مسئولیتی که در رابطه با اطلاعات کاربران و حفظ حریم شخصی ایشان بر عهده ویزا برای دبی می‌باشد، تلاش Visafordubai.ir بر این است که کم‌ترین اطلاعات ممکن را در طول مراحل ارائه خدمات از کاربران دریافت کند.

بدین منظور اسکن مدارک ارسالی پس از پایان سفارش و صدور ویزا از دیتابیس سایت پاک می شود و دسترسی که مدارک ارسالی شما پس از صدور ویزا دیگر ممکن نمی باشد همچنین

در این راستا، در وب‌سایت ویزا برای دبی از هیچ‌گونه Cookie استفاده نمی‌شود؛ بنابراین امکان شناسایی لوکیشن کاربران از طریق سایت Visafordubai.ir وجود ندارد.

ویزا برای دبی ممکن است برای اطلاع رسانی درباره اخبار و خدمات خود و همینطور اطلاع رسانی در رابطه با سفارش‌ها یا پیام های کاربران یا درخواست های اطلاع رسانی آن ها، برایشان ایمیل یا پیامک (SMS) ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند، می‌توانند دریافت ایمیل‌ها را هر زمان که بخواهند، لغو (Unsuscribe) نمایند.

ویزا برای دبی هویت شخصی کاربران خود را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر این که با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

با توجه به این که اطلاعات ثبت شده توسط کاربران، در حساب کاربری آن‌ها در سایت Visafordubai.ir نیز در دسترسشان می‌باشد، مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند و باید از امنیت آن اطمینان حاصل نمایند.

در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با حریم شخصی کاربران، می توانید مراتب را به آدرس ایمیل evisafordubai@gmail.com ارسال نمایید یا با استفاده از شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرید:

091936515400

شما هم‌چنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در این رابطه به آدرس دفتر مرکزی و امور مشتریان visa for dubai مراجعه نمایید:

ویزا برای دبی Visafordubai خود را مسئول می‌داند تا نهایت تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود به کار بندد تا تجربه‌ای امن و مطمئن را در ارائه خدمات برای کاربران خود ایجاد نماید.

دکمه بازگشت به بالا